reklamı kapat

POPÜLER

john wick 3

John Wick 3’ün oyuncu kadrosundaki sürpriz isimler

Başrolünde Keanu Reeves‘i seyrettiğimiz John Wick beyaz perdeye dönmeye hazırlanıyor. Son açıklamalara bakılırsa üçüncü film oyuncu kadrosuyla bizleri şaşırtmaya hazırlanıyor. Kadro içinde özellikle bir isim dikkat çekmeyi başarıyor.

Hatırlarsanız bir süre önce John Wick 3’te Halle Berry‘nin yer alabileceğine dair dedikoduları sizinle paylaşmıştık. Aradan geçen zamanın ardından bu duyumun gerçek olduğu ortaya çıktı. Oscar Ödüllü oyuncu bu haberlerin doğruluğunu Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla onaylamış oldu. The Continental antetli kağıdın üzerinde “Bir sene içinde görüşürüz Mr. Wick” sözleri yer alıyor. Böylece onun seri katillerin dünyasına katılacağı kesinleşmiş oluyor. Halle Berry’nin canlandıracağı karakter ise gizemini koruyor.

Elbette oyuncu kadrosunda yer alacak tek isim Oscar Ödüllü Halle Berry olmayacak. Anjelica Huston, Asia Kate Dillon, Mark Dacascos, Jason Mantzoukas, Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman ve Tiger Hu Chen üçüncü filmde göreceğimiz yeni yüzlere hayat verecek isimler arasında yer alıyor.

John Wick 3’ün resmi özeti ise şöyle: John Wick iki sebepten ötürü kaçak: 14 milyon dolarlık açık bir kontrat yüzünden herkes peşinde ve Continental Hotel sınırları içinde birini öldürdü. Kurban yüksek makamlardan açık kontratı açan kişiydi. Bu koşullar altında John çoktan infaz edilmeliydi. Fakat Continental’in yöneticisi Winston ona kaçıp kaybolması için bir saat zaman verdi. Continental üyeliği kaldırıldı. Her türlü hizmeti alması yasaklandı. Diğer üyelerle iletişimi de kesildi. John hayatta kalmak için hizmet sektörünü kullanacak. New York şehri boyunca dövüşüp öldürerek yoluna devam etmeye çalışacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bizleri aksiyona doyurmasını beklediğimiz John Wick Chapter 3’ün 17 Nisan 2019‘da gösterime başlaması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

John Wick 2 fragmanı