reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3’ten heyecanlı bekleyişi başlatan poster

Başrolünde Keanu Reeves‘in yer aldığı John Wick karakteri o kadar sevildi ki, yakında yeni bir filmle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kısaca John Wick 3 ismiyle andığımız bu proje için geri sayım daha şimdiden başladı. Paylaşılan hareketli poster tam bir sene sonra vizyona girecek macerayı şimdiden müjdeler nitelikte.

John Wick 3 gelecek senenin en merak edilen işleri arasında yer alıyor desek, abartmış olmayız. Filme dair her türlü gelişme yakından takip ediliyor. Geçtiğimiz günlerde setten ilk fotoğraflar düşmüştü. Şimdi ise hareketli bir poster izleyicilerin beğenisine sunuldu. Bu paylaşımla birlikte bir sene sürecek geri sayımın gerçek anlamda başladığını söyleyebiliriz.

Heyecan uyandıran üçüncü filmin konusu ise şöyle özetleniyor: John Wick iki sebepten ötürü kaçak: 14 milyon dolarlık açık bir kontrat yüzünden herkes peşinde ve Continental Hotel sınırları içinde birini öldürdü. Kurban yüksek makamlardan açık kontratı açan kişiydi. Bu koşullar altında John çoktan infaz edilmeliydi. Fakat Continental’in yöneticisi Winston ona kaçıp kaybolması için bir saat zaman verdi. Continental üyeliği kaldırıldı. Her türlü hizmeti alması yasaklandı. Diğer üyelerle iletişimi de kesildi. John hayatta kalmak için hizmet sektörünü kullanacak. New York şehri boyunca dövüşüp öldürerek yoluna devam etmeye çalışacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bizleri aksiyona doyurmasını beklediğimiz John Wick Chapter 3’ün 17 Nisan 2019‘da gösterime başlaması bekleniyor. Bir senelik bekleyişi başlatan ve heyecanlanmamıza neden olan hareketli posteri ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

John Wick 2 fragmanı