reklamı kapat

POPÜLER

john wick 3

John Wick 3’ün senaryosundan ilk detaylar

Keanu Reeves’in hayat verdiği John Wick son birkaç senede en fazla sevilen karakterlerden birine dönüştü. Her iki filmin de gişede ciddi bir başarı elde etmesinin ardından onun hikayesinin devam edeceğini biliyoruz. John Wick 3 olarak anılan filmin senaryosuna dair ilk detaylar netlik kazandı. Böylece artık bizi nasıl bir işin beklediğini net bir şekilde biliyoruz.

Aslına bakarsan John Wick 2’nin finali sayesinde üçüncü filmin nasıl başlayacağını az çok tahmin ediyorduk. John Wick: Chapter 3 ekibinin Las Vegas’taki CinemaCon’a katılmasıyla birlikte resim özet de ortaya çıkmış oldu. O özette yer alan senaryo ise şöyle ilerliyor:

John Wick iki sebepten ötürü kaçak: 14 milyon dolarlık açık bir kontrat yüzünden herkes peşinde ve Continental Hotel sınırları içinde birini öldürdü. Kurban yüksek makamlardan açık kontratı açan kişiydi. Bu koşullar altında John çoktan infaz edilmeliydi. Fakat Continental’in yöneticisi Winston ona kaçıp kaybolması için bir saat zaman verdi. Continental üyeliği kaldırıldı. Her türlü hizmeti alması yasaklandı. Diğer üyelerle iletişimi de kesildi. John hayatta kalmak için hizmet sektörünü kullanacak. New York şehri boyunca dövüşüp öldürerek yoluna devam etmeye çalışacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm bu senaryo daha önce sizlerle paylaştığımız detaylarla fazlasıyla örtüşüyor. Bu bağlamda John Wick’in önce New York’ta olacağı, ardından dünyanın başka noktalarına doğru yol alacağını tahmin ediyoruz. Bu tahminlerin doğruluğu ise17 Nisan 2019’da ortaya çıkacak.

İlginizi çekebilir

John Wick 2 fragmanı