reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

_JW17624.NEF

JW2_D25_7230.cr2

Keanu Reeves’li John Wick 3’ten ilk bilgiler

Bir anda beyaz perdenin en sevilen karakterlerinden birine dönüşen John Wick’in geri dönüşü geçtiğimiz aylarda kesinlik kazanmıştı. Sonunda John Wick 3 ismiyle anılan filme dair ilk detaylar da belli olmaya başladı. Doğrusu oyuncu kadrosuna dair ilk bilgiler heyecanımızı körükleyecek nitelikte görünüyor.

Hatırlarsanız geçtiğimiz eylül ayında John Wick 3 resmen duyurulmuştu. Başrolde yeniden Keanu Reeves‘i göreceğimiz, senaryoyu ise Derek Kolstad‘ın kaleme alacağı ifade edilmişti. En önemli bilgi ise filmin vizyon tarihiydi. Eğer bir aksilik yaşanmazsa John Wick 3’ün 17 Mayıs 2019‘da gösterime başlayacağı duyurulmuştu. Aradan geçen zamanın ardından yeni detaylar ortaya çıktı.

Netleşen ilk detaylar

That Hashtag Show‘un haberine göre ilk iki filmde kamera arkasında görev yapan Chad Stahelski geri dönüyor. Başarılı ismin üçüncü filmi de yöneteceği ifade ediliyor. Çekimler ise 1 Mart‘tan itibaren New York’ta başlayacak. Ardından ekip İspanya ve Rusya gibi farklı ülkelere hareket edecek. Görünen o ki Wick’in New York’tan kaçışına şahit olacağız. Laurence Fishburne, Common ve Ruby Rose da John Wick 3’ün oyuncu kadrosunda yer alıyor. Onlara Hiroyuki Sanada‘nın (The Wolverine, Avengers 4) eşlik edeceği söyleniyor. Sanada, Japonya’daki yer altı örgütünün lideri olarak karşımıza çıkacak.

Açığa çıkan ilk detaylar fazlasıyla heyecan uyandırıcı. Umuyoruz ki film yarattığı beklentiyi karşılamayı başarır.

İlgili video