reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3’e ne zaman kavuşacağız?

15 Eylül 2017

Kısa sürede beyaz perdenin en sevilen kahramanlarından birine dönüşen John Wick’in geri dönüşü kesinleşti. Kahramanımızın maceralarının üçüncü filmle devam edeceğini bir süredir biliyorduk. Sonunda John Wick: Chapter Three ismiyle anılan filmin ne zaman vizyona gireceği de belli oldu!

Bildiğiniz gibi karanlık bir geçmişi olan John Wick karakterine Keanu Reeves hayat veriyor. Onun başarılı performansının yanında filme hazırlık süreci de fazlasıyla takdir topluyor. Karakterle bütünleşen Keanu Reeves üçüncü filmin de başrolünü üstlenecek. İkinci filmde yaşananların ardından kahramanımız kaçak hayatı sürmek zorunda kalacak. Bu sefer onun hayatta kalmak için neler yapacağına şahit olacağız.

Serinin üçüncü filme dair bildiklerimiz ise fazlasıyla az. Serinin yönetmenliğini üstlenen Chad Stahelski‘nin bir kez daha kamera arkasına geçmesi bekleniyor. Senaryoyu ise önceki filmlerle kendini kanıtlayan Derek Kolstad kaleme alacak. Oyuncu kadrosu hakkında ise fazla bir bilgimiz yok. Net olan tek şey Keanu Reeves’in dönüşü. İkinci filmde yaşananlara büyük etkisi olan bazı kahramanları bir kez daha görmeyi umuyoruz. Bunun yanında oyuncu kadrosuna katılan farklı isimler de olacaktır diye düşünüyoruz.

Eğer bu süreçte herhangi bir aksilik yaşanmazsa John Wick 3’e 17 Mayıs 2019‘da kavuşacağız.