reklamı kapat

POPÜLER

John Wick

Keanu Reeves’in heyecanlandıran John Wick açıklaması

Beyaz perdenin sevilen kahramanlarından John Wick çok yakında beyaz perdeye dönecek. Serinin daha ne kadar devam edeceği ise büyük merak konusu. Keanu Reeves ise içimize su serpen bir açıklamaya imza attı.

Bildiğiniz gibi Keanu Reeves’in hayat verdiği John Wick inanılmaz derecede sevildi. Öyle ki çok yakında serinin üçüncü filmini seyredeceğiz. Fakat onun maceralarının nereye kadar devam edeceği büyük bir merak konusu. Bu hikaye yakında son bulacak mı, yoksa Hızlı ve Öfkeli gibi beyaz perdenin en uzun serilerinden birine mi dönüşecek? Açıkçası bu konuda henüz net bir açıklama yok. Ancak karaktere hayat veren Keanu Reeves karakteriyle yola devam etme konusunda fazlasıyla istekli. GQ‘ya konuşan oyuncu kendisine yöneltilen soru üzerine şu sözleri sarf etti:

“Bacaklarım beni taşıdığı sürece, izleyiciler hikayenin devamını görmek istediği sürece John Wick’in hikayesine devam edebilirim. John çok güzel ve trajik bir ikilemin içinde. İki farklı hayatı var. Tek isteği şey ise özgür olmak. Ancak özgür olabilmek için John Wick olması gerekiyor. Ancak John Wick insanları öldürüyor ve kuralları yıkarak başını belaya sokuyor. Böylece biz bir insanın hayatı ve ruhu için mücadele vermesine şahit oluyoruz.”

Görünen o ki Keanu Reeves karakterini gerçekten seviyor ve onun hikayesini anlatmaya devam etmek istiyor. Açıkçası seri bozmadığı sürece kimsenin daha fazla filme hayır diyeceğini zannetmiyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz?

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı