reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3 beklenen ilk fragmanıyla karşımızda [Video]

Keanu Reeves’in hayat verdiği John Wick beyaz perdeye geri dönüyor. John Wick 3 ismiyle anılan devam filminden ilk fragman sonunda izleyicilerle paylaşıldı.

Son yılların en fazla ilgi gören aksiyon kahramanı Keanu Reeves’in canlandırdığı John Wick. Kısa sürede çok sevilen bu karakter yakında üçüncü filmiyle karşımıza çıkacak. Hatırlarsanız ikinci filmin finalinde yaşananların ardından kahramanımız yer altı dünyasından dışlandı. Fakat olaylar bunla sınırlı kalmadı. Başına biçilen 14 milyon dolarlık bir ödül var. Bu yüzden John Wick 3 filminde tüm yer altı dünyası artık onun peşinde! John Wick’in hayatta kalabilmesi için ise büyük çaba sarf etmesi gerekiyor. Bu sayede Wick dünyasında yeni isimlerle tanışma fırsatı elde ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

John Wick 3 filminin başrolünde Keanu Reeves yer alıyor. Ian McShane, Common, Laurence Fishburne, Lance Reddick, Ruby Rose ve Halle Berry gibi isimler eşlik ediyor. Özellikle Halle Berry’nin hayat verdiği Sofia karakteri hikayede oldukça önemli bir yere sahip olacak gibi görünüyor. Eskiden tanışan bu ikili arasındaki ilişki şimdiden büyük merak uyandırıyor.

Yönetmenliğini Chad Stahelski’nin üstlendiği John Wick: Chapter 3 – Parabellum filmi 17 Mayıs 2019‘da vizyona girecek. Paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.