reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3 için yayınlanan fragmanın fragmanı [Video]

Heyecanla beklenen John Wick 3 ilk fragmanını yayınlamaya hazırlanıyor. Ancak film ondan önce fragmanın fragmanını yayınlayarak tarihi duyuruyor.

John Wick 3 ya da açıklanan ismiyle John Wick: Chapter 3 – Parabellum ilk fragmanını hala hayranlarla paylaşmış değil. Ancak Lionsgate hayranların beklediği müjdeyi nihayet verdi. 10 saniyelik bir tanıtım paylaşan firma, yeni filmden küçük kesitler yayınlarken, asıl fragmanın 17 Ocak‘ta izleyicilerle buluşacağını belirtiyor. Kısacası fragmanın fragmanını yayınlıyor. Kısa tanıtımda John Wick’i trafikte kaçarken görüyoruz. Pek çok silahlı sahnenin yer alacağı filmde ayrıca ilgi çekici motosiklet kovalamacalarının da ipucu veriliyor. Keanu Reeves ve Halle Berry’i buluşturan film, yepyeni bir hesaplaşma içeriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

John Wick’in Sofia ile ilişkisi

John Wick 3 filminde Halle Berry’i Sofia rolünde göreceğiz. John Wick’in ziyaret edeceği Sofia ise karakterimize çok da uzak bir isim değil. Karakterle bir geçmişi olan Wick, yardımı da güvenebileceği son isimlerde arıyor.

Serinin üçüncü filminin konusunu da kısaca hatırlatalım. Yaşayan en korkutucu suikastçı olan John Wick, ikinci filmde kuralları çiğnediği için Continental’dan atılmıştı. Başında 14 milyon dolar ödül bulunan kahramanımızın peşine ise sayısız suikastçı düşmüş durumda. Yeni filmde Wick’in bir değil yüzlerce düşmanı bulunuyor ve ne yazık ki sığınacak pek yeri de yok. 17 Mayıs‘ta vizyona girecek olan filmin fragman duyurusunu haberin üzerinden izleyebilirsiniz.