reklamı kapat

POPÜLER

John Wick benzeri Netflix filmi Polar

Netflix’in John Wick’i ile tanışın: Polar [Video]

Mads Mikkelsen nefes kesen bir aksiyon filmiyle boy göstermeye hazırlanıyor. John Wick 3‘ü beklerken izlemekten hoşlanabileceğiniz Netflix filmi Polar, emekliye ayrılan bir suikatçının yeniden iş başına dönmek zorunda kalmasını konu alıyor.

Netflix adeta kendi John Wick filmini çekiyor ve Polar ile başrole Mads Mikkelsen’ı oturtuyor. Esasen aynı isimli 2012 tarihli internet çizgi romanından uyarlama olan Polar, konusu itibarıyla elbette akıllara ilk başta 2014’te tanıştığımız John Wick benzeri bir karakteri getiriyor çünkü filmin merkezinde de emekliye ayrılan bir suikastçı bulunuyor. Kara Kayser olarak bilinen dünyanın bir numaralı suikatçısı Duncan Vizla, emekliliğine alışmaya çalışırken, hiç istemediği bir anda hiç istemediği kişilerce rahatsız ediliyor ve bilin bakalım ne oluyor? Evet, Kara Kayser, istemeden de olsa mesleğe geri dönüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Netflix filmi Polar için geri sayım

Emekliliğinin tadını çıkaran Kara Kayser’in ölümü, eski patronuna ve onun altında çalışanlara daha çok fayda sağlıyor. Emekliliğinde ölen ajanın 8 milyon dolarının şirkete dönmesi, Kara Kayser’in kellesine biçilmiş bir servet anlamına geliyor. Ancak şirketin karşısına aldığı suikastçı herhangi biri değil, dünyanın en iyisi olunca işler değişiyor. Onu öldürmek için peşine düşen sayısız suikastçıyı atlatmak zorunda olan Kara Kayser, oldukça kanlı ve aksiyon dolu son bir maceraya atılıyor. Film 25 Ocak‘ta Netflix Türkiye kütüphanesindeki yerini alacak.