reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3 öncesi yeni Keanu Reeves filmi Replicas

John Wick 3 öncesi vizyona girecek Keanu Reeves filmi: Replicas [Video]

Keanu Reeves, John Wick 3 öncesi yeni bir bilim kurgu filmiyle beyaz perdede boy göstermeye hazırlanıyor. Bugüne kadar vizyon tarihini bir türlü netleştiremeyen Replicas, nihayet film için bir tarih açıkladı.

Her ne kadar izleyiciler John Wick 3 filmini beklese de, Keanu Reeves John Wick’in yeni macerasından önce izleyicilerle Replicas filminde buluşacak. 11 Ocak 2019‘da vizyona gireceği açıklanan film için yeni bir fragman da paylaşıldı. Bilim kurgu severlerin dikkatini çekecek olan filmde Reeves bir nöroloğu canlandırıyor. Ailesini şiddetli bir araba kazasında kaybeden William Foster (Reeves), çareyi bilimde buluyor. İnsan bilincini başarılı bir şekilde dijital ortama aktararak gerçeğinden ayırt etmenin imkansız olduğu robotlar yaratan Foster, böylece ailesini geri getirerek ölümü yenmeye çalışıyor. Ancak Foster’ın gizli yürüttüğü bu çalışma için hayli pahalı ekipmanları “izinsiz” kullanması gerekiyor. Bu da işleri karıştıran ilk detay oluyor. İnsan klonlamanın yasaklandığı bir dünyada Foster, ailesini kurtarabilmek için bir mücadeleye girişiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Replicas 11 Ocak’ta vizyonda

Hayli ilgi çekici olan filmde Foster’ın zorlayıcı kararlar almak zorunda kaldığına da şahit olacağız. 2019’un ilk filmleri arasında yer alacak olan Replicas, Transformers’ın yapımcılarının elinden çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Jeffrey Nachmanoff oturuyor. Reeves’in başrolü üstlendiği filmde ünlü aktöre eşlik eden isimler arasında Thomas Middleditch bulunuyor. Yayınlanan son Replicas fragmanını haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.