reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead yıldızının rol aldığı sanal gerçeklik filmi [Video]

The Walking Dead oyuncularından Norman Reedus ile Hızlı ve Öfkeli serisinde izlediğimiz başarılı oyuncu Michelle Rodriguez The Limit filminde bir araya geliyor. Bu film sanal gerçekliğe özel olarak tasarlanmasıyla dikkat çekiyor.

Bildiğiniz gibi sanal gerçekçilik (VR) giderek daha fazla ilgi görmeye ve yaygınlaşmaya başlıyor. Pek çok farklı alanda kullanılan bu teknoloji sinemayı da farklı bir deneyime dönüştürüyor. Bu sayede izleyici olmaktan çıkıp hikayenin bir parçası haline gelmek mümkün oluyor. Yönetmen Robert Rodriquez de bu teknolojiyi sinemayla birleştiren isimlerden biri. The Limit isimli projesi seyircileri hikayenin içine sokuyor. Olayın kahramanlarından biri haline getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Temelde The Limit sadece 20 dakikalık bir serüven vadediyor. Aksiyon dolu bu macerada gizemli bir geçmişi olan kaçak ajan rolünde izleyici yer alıyor. Michelle Rodriguez ise inanılmaz yeteneklere sahip suikastçi olarak karşımıza çıkıyor. The Walking Dead oyuncularından Norman Reedus‘un karakteri ise oldukça gizemli. Çünkü kendisi ne oyuncu listesinde ne de hikaye tanımlamasında yer almıyor. Bu da onun hikayede sandığımızdan daha önemli bir role sahip olabileceğine işaret ediyor. Sanal gerçeklik teknolojisi için gerekli ekipmanlara sahipseniz ve farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız The Limit filmine buradan ulaşabilirsiniz.