reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’in 9. sezonundan kafamızı rahatlatan gelişme

17 Ocak 2018

Son aylarda düşen adını düşen reytinglerle andığımız The Walking Dead‘in gelecek sezon da ekranlarda olacağı kısa bir süre önce kesinlik kazanmıştı. Şimdi sevdiğimiz karakterler cephesinde de rahat nefes almamızı sağlayacak gelişmeler yaşanıyor.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead’in sezon arası finaline Carl Grimes sürprizi damgasını vurmuştu. Çizgi romanlarda giderek önemli bir karaktere dönüşen Carl’ın zombilerle dövüşürken ısırıldığı ortaya çıkmıştı. Üstelik bu yaranın kol veya bacak gibi kesilecek bir bölgede değil de, karnında olması kurtuluş yolunu kapatmıştıChandler Riggs‘in diziden çıkartılıyor olması da sevdiğimiz diğer karakterler için endişelenmemize neden olmuştu.

Vedaların sayısı artmayacak

The Hollywood Reporter’ın haberine göre Andrew Lincoln ve Norman Reedus dokuzuncu sezon için görüşmelere başladı. İkilinin anlaşmaları normalde sekizinci sezon finaliyle birlikte son buluyor. Bu da Rick ve Daryl’a da veda edebileceğimiz anlamına geliyordu. Fakat görüşmelerin başlaması senaryonun bu yönde ilerlemeyeceğine işaret ediyor. Henüz resmen imzalar atılmasa da, ikilinin ayrılık gibi bir niyeti olmadığı tahmin ediliyor. Doğrusu Carl Grimes’a elveda dedikten kısa bir süre sonra Rick ve Daryl’ın hikayeden çıkartılması The Walking Dead açısından çok yanlış bir karar olurdu. Kimsenin bu ihtimali değerlendirmiyor olması içimizi rahatlattı.

İlgili video

YORUMLAR