reklamı kapat

POPÜLER

İki “dev” bir arada: Mercedes X-Class, Roger Federer’e karşı [Video]

17 Ocak 2018

Gerçekleştirilen keyifli bir projeyle kortta karşı karşıya gelen Mercedes X-Class ve Roger Federer’in ortak noktalarına vurgu yapılıyor.

Resmi tanıtım süreciyle ilgili tüm aşamaları geride bıraktığımız X-Class, Mercedes’in tarihindeki önemli hamle ve kilometre taşlarından birisi. Bu sebepten ötürü gerek reklam filmleri gerekse farklı projelerle karşımıza çıkmaya devam eden ilk premium pickup modeliyle ilgili bu zamana kadar pek çok şey söylendi. Nissan ile yapılan altyapı paylaşımı yüzünden eleştirilse de arazide başarılı bir karakter ortaya koyması beklenen Mercedes X-Class’ın karşısında bu sefer çok daha büyük bir isim var. Tenis dünyasında elde ettiği Grand Slam şampiyonluklarından tanıdığımız, branşında kariyeri boyunca dünyanın en iyi 2-3 ismi arasında yer alan Roger Federer‘den bahsediyoruz elbette. X-Class’ı gündemde tutmak adına Mercedes ve Federer arasında gerçekleştirilen bu “mükemmel birliktelik” keyifli bir video ile de taçlanıyor.

Güçlü karakter

Karşımıza son olarak Mercedes’in, ocak ayının ilk haftası içerisinde Stuttgart’ta düzenlenen CMT Show 2018’de sergilemek üzere karavana uyarlanmış bir şekilde çıkarttığı X-Class’ın Federer ile olan reklamında ortak noktalarına vurgu yapılıyor. 35 yaşında olan başarılı sporcunun bu zamana kadar diz başta olmak üzere pek çok önemli ameliyat geçirmesine rağmen güçlü bir karakter ortaya koyarak kortlara döndüğü tenis severler tarafından biliniyor. Burada verilmek istenene dayanıklılık ve zorlukların üzerinden gelme mesajının çıkış noktası da tam burası diyebiliriz. Sözü fazla uzatmadan sizleri bu keyifli projenin videosuyla baş başa bırakalım.

YORUMLAR