reklamı kapat

POPÜLER

Pikachu Deadpool

Pikachu’yu Deadpool’a dönüştüren hayran çalışması

Ryan Reynolds‘ın beyaz perdeye taşıdığı Deadpool ve Pikachu karakterlerini tek vücutta buluşturan başarılı bir hayran çalışması ortaya çıktı. Bu çalışma ilerleyen Deadpool filmlerinde duyabileceğimiz şakaların habercisi de diyebiliriz.

Bilmeyenler için kısaca özet geçmek gerekirse Ryan Reynolds seneler boyunca Deadpool’u beyaz perdeye taşımak için çaba harcadı. Sonunda internete sızdırılan deneme çekimlerinin ardından 2016 senesinde bu amacına ulaştı. Onun ortaya koyduğu Deadpool o kadar beğenildi ki, ikinci film geldi. Çok yakında onu X-Force‘un bir parçası olarak seyredeceğiz. Yani yakın gelecekte onu sinemada görmeye devam edeceğiz.

Fakat X-Force’tan önce sıra Pokemon dünyasında geçen Detective Pikachu‘ya geliyor. İzleyicilerin favori Pokemonlarından biri olan Pikachu bu sefer oldukça farklı bir şekilde karşımıza çıkacak. Konuşabilmesinin yanı sıra dedektiflik yaparak bizleri şaşırtacak. Filminin ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmış ve internet dünyasının dikkatini çekmeyi başarmıştı. İşte bu şirin karakteri Ryan Reynolds seslendiriyor. İki yapımın böyle bir ortak paydaya sahip olması hayranların hayal gücünü harekete geçirmeyi başardı bile. İmzasını taşıyan çalışmalarla adından söz ettiren BossLogic bu sefer Deadpool ve Pikachu’yu buluşturdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadpool’un beyaz perdeye ne zaman döneceğini henüz bilmiyoruz. Fakat Detective Pikachu filmi 10 Mayıs 2019‘da beyaz perdedeki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Detective Pikachu fragmanı