reklamı kapat

POPÜLER

Detective Pikachu Ryan Reynolds

Ryan Reynolds’tan Detective Pikachu kamera arkası paylaşımı

Başrolünde Ryan Reynolds‘ın yer aldığı Detective Pikachu ilk fragmanıyla gündeme oturmayı başarmıştı. Şimdi merak uyandıran bu filmin kamera arkasına gidiyoruz. Reynolds’ın Pikachu’ya hayat vermesinin nasıl mümkün olduğunu görüyoruz.

Öncelikle bilmeyenler için kısa bir özet geçelim. Pokemon’un dünyası farklı bir filmle beyaz perdeye taşınıyor. Yılların şirin Pikachu’sunu Ryan Reynolds seslendiriyor. Ona Justice Smith, Kathryn Newton, Ken Watanabe, Suki Waterhouse, Bill Nighy, Kathryn Newton ve Rita Ora gibi isimler eşlik ediyor. Paylaşılan detaylara bakılırsa Detective Pikachu temelde Pokemonların ve insanların barış içinde birlikte yaşadığı bir dünyada geçiyor. Fakat Pokemonlar ve insanlar direkt sözlü iletişim kuramıyor çünkü birbirlerini anlayamıyor. Fakat Tim Goodman‘ın evinde bulduğu Pikachu ile konuşabilmesi her şeyi değiştiriyor. İşin enteresan yanı onu sadece Tim anlayabiliyor. Diğerleri için Pikachu sadece “pika-pika!” diyor. Tim dedektiflik yapan Pikachu ile bir araya geliyor ve kaybolan babasını bulmak üzere kolları sıvıyor. Onların macerasını seyrederken Pokemonlarla dolup taşan bir dünyaya da şahit oluyoruz.

 

View this post on Instagram

 

Pika-dots. #DetectivePikachu

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

Ryan Reynolds sadece Pikachu’yu seslendirmekle kalmıyor. Onun mimiklerini de beyaz perdeye aktaran kişi oluyor. Elbette bu hareket yakalama teknolojisiyle mümkün oluyor. Kamera arkasında yaşanan süreç ise Reynolds’ın Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafla netlik kazanıyor. Son olarak hatırlatalım, yönetmenliğini Rob Letterman’ın üstlendiği Detective Pikachu filmi Amerika’da 10 Mayıs‘ta gösterime başlayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Detective Pikachu fragmanı