reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead

The Walking Dead’in yıldızından sekizinci sezon sözü

The Walking Dead sekizinci sezondaki hikaye akışıyla ve olayların bir türlü istenen noktaya bağlanmamasıyla eleştiri oklarının hedefine dönüşmüştü. Daryl Dixon karakterine hayat veren Norman Reedus ise beklentilerin sezonun ikinci yarısında karşılanacağını söyledi.

Söz konusu The Walking Dead olunca eleştiriler hep hikayenin ağır ilerleyişinden yana oluyor. Savaş ve hayatta kalma mücadelesiyle dolu bir hikaye beklerken olaylar farklı karakterlere, bambaşka bölgelere uzanıyor. Dolayısıyla sıra bir türlü beklenen aksiyon sahnelerine gelmiyor. Sekizinci sezonda bunun yanında bir de olayların bir türlü bir sona bağlanamaması sıkıntı yaratmaya başlamıştı. Norman Reedus ise izleyicilerin fazlasıyla şikayet ettiği bu durumun yakında değişeceğini müjdeledi.

“Sezonun geri kalanında olaylar çözülmeye başlayacak. Şimdiye kadar izlediğiniz olaylarla farklı yönlere gidebilecek bir hikaye akışı yaratıldı. Fakat sekizinci sezonun devamında tüm parçalar bir araya gelecek. Tüm o mücadele, izlediğimiz farklı yer ve olaylar bir bütün olacak. Bazı olaylar seyircilerin beklediği gibi ilerleyecek. Bazılarının sonu tahmin edilenden çok farklı olacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu sözler gelecek bölümlere dair heyecan uyandırsa da pek umutlanmamakta yarar var gibi duruyor. Son olarak The Walking Dead’in sekizinci sezonu 25 Şubat‘tan itibaren ekranlara dönecek. Yeni bölümler Türkiye’de FX’te izleyici karşısına çıkmayı sürdürecek.

İlginizi çekebilir