reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead başrolünü kaybediyor!

Son zamanlarda yaşadığı reyting kayıplarıyla gündeme gelen The Walking Dead‘in dokuzuncu sezondan sonra başrolüne veda edeceği ortaya çıktı. Bu gelişmenin ardından dedikodular tavan yapmış durumda!

En çok izlenen Amerikan dizilerinden biri olan The Walking Dead bir problemi atlayıp, yenisiyle yüzleşiyor. Öncelikle sekizinci sezon boyunca düşen reytingler fazlasıyla can sıktı. Ardından Maggie Greene karakterine hayat veren Lauren Cohan‘in ayrılık kararı alma ihtimali gündeme geldi. Fakat dizi ekibi onu ikna etmeyi başardı. Şimdi ise Andrew Lincoln‘ün dokuzuncu sezondan sonra diziye veda edeceği ortaya çıktı.

Collider’ın haberine bakılırsa Andrew Lincoln, The Walking Dead dibi boylamadan önce diziden ayrılma kararı aldı. Onun hikayesi dokuzuncu sezon boyunca tamamlanacak. Ardından Rick Grimes izleyicilere veda edecek. Fakat AMC, The Walking Dead’i devam ettirme konusunda fazlasıyla kararlı görünüyor. Bunun için şimdiden Daryl Dixon‘ı canlandıran Norman Reedus ile görüşmeler başladı. Onuncu sezondan itibaren onun başrolü üstleneceği bir hikaye tasarlanıyor. Elbette bunun için önce Norman Reedus‘un teklifi kabul etmesi gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son zamanlarda ciddi bir izleyici kaybı yaşayan dizinin Rick Grimes’ın ayrılmasının ardından eski günlerine dönmesi neredeyse imkansız bir hal alacak gibi görünüyor.

İlgili video

The Walking Dead 8. sezon fragmanı