reklamı kapat

POPÜLER

AirPods

AirPods için üretilmiş ilginç bileklik [Video]

Apple‘ın tamamen kablosuz kulaklığı AirPods‘un yeni modelini duymayı umduğumuz şu günlerde kulaklık için geliştirilen aksesuarlar da çeşitleniyor.

AirPods’lar ilk tanıtıldığında akıllardaki soru işaretlerinden biri kolay kaybolabilecekleri üzerineydi. Mini kulaklıklar hem kılıf hem de şarj standı işlevi gören mini “diş ipi kutusu”na benzer bir kutuyla geliyordu. Ancak neyse ki bu konuda kullanıcılardan pek de şikayet yağmadı. Ancak firmaların alternatif kılıf arayışları AirPods’u da buldu. Onlardan biri olan Elago, kulaklıkları hep gözünüzün önünde tutmak isteyebileceğinize inanıyor. Bunu da geliştirdiği bileklik ve ona uygun eklentisiye sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch kayışıyla uyumlu

Elago’nun Wrist Fit ürünü bir kayış ve kayışa geçecek bir aparatla geliyor. Bu aparatta kulaklıkları tutmak için iki bölme yer alıyor. Ancak bu şekilde kulaklıkları bir bilekliğe dönüştürmenin kötü görüneceğini anlamış olacaklar ki bu kayışa geçen aparat Apple Watch kayışlarıyla da uyumlu. Yani Apple Watch’unuzla kulaklıklarınızı aynı anda takabilirsiniz.

Tabii ürünün en büyük eksisi kulaklıkları şarj edememek. Bildiğiniz gibi Apple’ın kulaklıklarının kılıfı aynı zamanda şarj istasyonu görevi görüyor ve kulaklıklara ek şarj süresi sağlıyor. Bu sebeple kulaklıkları kayış üzerinde taşısanız dahi orijinal kılıfını da yanınıza almak isteyebilirsiniz. Elago’nun kayışı ise yurt dışında 14 dolar fiyat etiketiyle satışta.