reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon

The Walking Dead’in 9. sezon problemi çözüldü

Televizyonun ilgiyle takip edilen işleri arasında yer alan The Walking Dead geçtiğimiz aylarda pek çok sıkıntıyla gündeme geldi. Başlıca problem reyting olsa da, sevilen oyuncularından birini kaybetme riskiyle de karşı karşıya geldi. Sonunda bu sorunun nasıl çözüleceği açıklığa kavuşmuş oldu.

Kısaca hatırlamak gerekirse, Maggie Greene karakterine hayat veren Lauren Cohan‘ın kazancından memnun olmadığı ortaya çıkmıştı. Erkek rol arkadaşları kadar kazanmak istediğini belirten oyuncu pazarlık masasına oturmuştu. Ardından oyuncunun ABC’de bu sonbaharda ekrana gelecek. Whiskey Cavalier dizisi için imza attığı ortaya çıktı. Üstelik bu yapımın başrollerinden biri olacaktı.Doğal olarak herkes onun The Walking Dead’den ayrılık kararı aldığını düşünmüştü. Fakat beklenmedik bir gelişme yaşandı ve onun iki diziyi birden idare edeceği ortaya çıktı. O zamandan beri bu düzenin nasıl yürüyeceğini merak ediyorduk. Onunda ilk detaylar izleyicilerle paylaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TV Line’ın haberine göre Lauren Cohan, The Walking Dead’in gelecekte sezondaki tüm bölümlerinde görünmeyecek. Dokuzuncu sezonun ilk yarısı sekiz bölümden oluşacak. Maggie’yi ise bu bölümlerden sadece altısında görebileceğiz. Sezonun ikinci yarısında nasıl bir düzen oturtulacağı ise henüz belli değil.

İlgili video

The Walking Dead 8. sezon fragmanı