reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead’in yıldızı bile diziyi izlemeyi bıraktı

The Walking Dead geride bıraktığımız sekizinci sezonuyla fazlasıyla eleştirildi. Senaryonun ağır ilerleyişi öyle bir hal aldı ki reytinglerde ciddi kayıplar yaşandı. Görünen o ki dizi kendi yıldızını bile kaybetmiş durumda. Bu da durumun ne kadar kötü olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Bildiğiniz gibi Steven Yeun uzun süre boyunca The Walking Dead’in başrolleri arasında yer alıyordu. Hayat verdiği Glenn Rhee karakteri Maggie ile ilişkisiyle dikkat çekiyordu. Daha sonra bu karakter üzücü bir şekilde aramızdan ayrıldı. Görünen o ki Steven Yeun o zamandan beri diziyi takip etmiyor. Bu gerçek The Hollywood Reporter’ın oyuncuyla gerçekleştirdiği röportajda ortaya çıktı. Yeun durumu şu sözlerle açıkladı:

“Bir süredir televizyon seyretmiyorum. Bu kötü bir şey mi? Aslında birkaç bölüme zaman zaman denk geldiğim oldu ama genellikle çalışıyordum. Buna rağmen hala ekipten arkadaşlarla görüşüyoruz. Onlar neler yaşandığına dair bana net bilgiler veriyor. Diziyi takip etmektense arkadaşlığı devam ettiriyor olmamızın daha önemli olduğunu düşünüyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Steven Yeun durumu “televizyon izlemiyorum” yorumuyla kapatmak istese de, bizce durum ortada. Bakalım The Walking Dead bu kötü gidişatı değiştirebilmek için neler yapacak? Dokuzuncu sezonda nasıl farklılık göreceğiz?

İlgili video

The Walking Dead 8. sezon fragmanı