reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

Eski The Walking Dead yıldızından şaşırtmayan itiraf

The Walking Dead dokuzuncu sezonuyla izleyici karşısına gelirken dizinin eski yıldızları arasında yer alan Emily Kinney dikkat çeken bir itirafta bulundu.

The Walking Dead yıldızlarından itiraf

Bildiğiniz gibi The Walking Dead’in reytingleri ciddi bir düşüş yaşıyor. Öyle ki dizinin şimdiye kadar izleyicilerinin yarısını kaybettiği konuşuluyor. Görünen o ki bu durum sadece seyircilere özgü bir durum değil. Eskiden dizide rol alan isimlerden biri olan Emily Kinney de aynı süreci yaşıyor. Sevilen oyuncu kendisine yöneltilen soru üzerine artık The Walking Dead‘i seyretmediğini itiraf etti. Bu durumu da şu sözlerle özetledi:

“The Walking Dead’i izlemiyorum. Aslına bakarsanız genel olarak çok televizyon izleyemiyorum çünkü sık sık seyahat etmem gerekiyor. The Walking Dead’i görmezden gelmeye çalışıyor değilim. Özellikle hikayeyi takip etmemeliyim diye bir düşüncem de yok. Fakat evde olduğumda ve bir şeyler seyretmek istediğimde aklıma gelmiyor. Korkucu bir hikayesi var. Diziyi seviyor ve beğeniyorum ama artık seyretmiyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki eskiden Beth karakterine hayat veren Emily Kinney eskiden yer aldığı yapım için kötü konuşmak istemiyor fakat tıpkı seyirciler gibi onun da devam etme şevki kalmamış. Bakalım Andrew Lincoln de diziden ayrıldıktan sonra izlemeyi bırakacak mı?

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 4. bölüm “The Obliged” tanıtım filmi