reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

Netflix’ten The Walking Dead müjdesi [Video]

Son zamanların dikkat çeken internet platformu Netflix, The Walking Dead hayranlarını fazlasıyla sevindirecek bir gelişmeyle karşımıza çıkıyor.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead, Game of Thrones ile birlikte son yılların en çok konuşulan yabancı dizileri arasında yer alıyor. Game of Thrones finale hazırlanırken, Robert Kirkman‘ın imzasını taşıyan zombi dizisi yoluna tam gaz devam ediyor. Son sezonlarda ciddi bir reyting kaybı söz konusu olsa da, bu ekibin yola devam etme isteğini azaltmamış gibi görünüyor. Haftalar önce yapılan açıklamayla birlikte biliyoruz ki onuncu sezon yolda. Hatta üstüne bu dünyada geçecek üçüncü bir dizi için çalışmalar başladı. Fakat The Walking Dead izleyicilerinin büyük bir problemi var. O da diziyi izleyecek platform bulamamak. Bu durum yakında değişiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix mayıs ayının programıyla birlikte The Walking Dead’in de platforma geldiğini duyurdu. Paylaşılan detaylara bakılırsa dizinin ilk sezonundan sekizinci sezonuna kadar tüm bölümlere Netflix’ten ulaşmak mümkün olacak. Fakat dokuzuncu sezon henüz platformda yer almıyor. Bunun nedeninin ise telif hakları olduğunu düşünüyoruz. Bildiğiniz gibi son sezon televizyonda da izleyici karşısına çıkıyor. Bu sebeple dokuzuncu sezon bölümlerinin gelişi için bir süre daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor. Fakat bu sorunun ne kadar süreceği henüz belli değil.

Eğer The Walking Dead’i hiç izlemediyseniz veya bölümleri bulamadığınız için yarım bıraktıysanız hikayeye kaldığınız yerden devam etmeniz mümkün. İlk sekiz sezon bölümleri 1 Mayıs‘tan itibaren Netflix’teki yerini aldı.

İlginizi çekebilir

Mayıs ayında Netflix Türkiye’de neler var?