reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 8. sezonda hatalarını düzeltecek

Yakından takip edilen yabancı diziler arasında yer alan The Walking Dead izleyicilerin büyük bir kısmı tarafından aynı sözlerle eleştiriliyor. Herkes son iki sezondur olayların çok yavaş ilerlediğini ve bir türlü aksiyon dolu anlara ulaşamadığını dile getiriyor. Görünen o ki sekizinci sezonda bu problem çözülecek.

Kısaca hatırlamak gerekirse 16 bölüm süren yedinci sezon boyunca The Walking Dead fazlasıyla durağandı. Negan‘ın sebep olduğu ölümler ve Alexandria’ya saldırması dışında olaylar gayet durgun ilerliyordu. Farklı topluluklarla tanıştığımız bu dönemde izleyiciler fazlasıyla sıkıldı. Hatta aralarda dizinin reytinglerinde ciddi kayıplar yaşandı. Görünen o ki The Walking Dead bu durumdan dersini almış.

The Walking Dead’in yaratıcısı olan Robert Kirkman bu ağır ilerleyişin devam etmeyeceğini açıkladı. Bu durumu “Son iki sezondur olayların çapını genişletmeye çalışıyorduk. Tüm çabalarımız bu sezonda zirveye ulaşacak. Farklı topluluklar ve yerler söz konusu. Şimdi tüm bu faktörleri bir araya getirerek ortaya dolu dolu bir hikaye çıkartacağız. Tüm karakterleri tanıtmak için fazlasıyla zaman harcadık. Şimdi hepsini bir araya getirip neler olacağını görme zamanı geldi.” sözlerini sarf etti.

The Walking Dead’in aksiyon dolu olacak gibi görünen sekizinci sezonu 22 Ekim‘den itibaren izleyici karşısına çıkacak.