reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon

The Walking Dead 9. sezon setinden teorileri doğrulayan fotoğraf

Reyting konusunda ciddi sıkıntılar yaşayan The Walking Dead‘in dokuzuncu sezona şaşırtıcı bir gelişmeyle başlayacağı bir süredir konuşuluyor. Şimdi setten paylaşılan fotoğraf bu teorilerin doğru olduğunu ortaya koyuyor.

Advertisement

Kısaca hatırlatmak gerekirse The Walking Dead’in baş yazarı önümüzdeki sezondan itibaren değişiyor. Scott M. Gimple gidiyor, yerine Angela Kang geliyor. Onun da düşen reytingleri düzeltebilmek için radikal kararlar alması bekleniyor. İşin enteresan yanı bu radikal kararları dair kanıtların ortaya çıkması oldu. Robert Kirkman‘ın yazdığı çizgi romanlarda önemli detaylardan biri olan Alexandria‘daki meşhur su değirmenin diziye tanışacağı ortaya çıktı. Fakat burada dikkat çeken bir nokta var: Kahramanlarımızın zombi kıyametinde su değirmeni inşa etmek için zamanı yok. Bu da bizleri büyük bir zaman atlamasının beklediğine işaret ediyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İşte tam da bu noktada enteresan bir gelişme yaşandı. The Walking Dead’in resmi Twitter hesabı üzerinden dokuzuncu sezon çekimlerine dair ilk fotoğraf paylaşıldı. “Dokuzuncu sezon, birinci gün” notunun düşüldüğü paylaşımda fonda kocaman bir su kulesi görüyoruz. Normalde Hilltop‘ta böyle bir yapının bulunmadığını biliyoruz. Bu ufak detay dokuzuncu sezonun gerçekten zaman atlamasıyla başlayacağını kanıtlıyor. Kısacası yeni sezonda bizleri enteresan gelişmeler bekliyor!

İlgili video

The Walking Dead 8. sezon fragmanı