reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead’in efsane karakteri geri dönmek istiyor

The Walking Dead son sezonunda reytingler konusunda ciddi sıkıntılar yaşansa da yakın gelecekte bu dünyanın genişleyeceğini biliyoruz. Bu evrenin yaratıcısı olan Robert Kirkman bunun yeni dizi veya oyunlarla sağlanabileceğini duyurmuştu. Fakat dizide Vali karakterine hayat vermiş olan David Morrisey‘in çok daha enteresan bir fikri var.

Son zamanlarda The Walking Dead kötüleri deyince akla ilk Negan geliyor. Fakat ondan önce herkesin çok başarılı bulduğu Vali vardı. Onun hikayeye veda etmesinin üstünden uzun bir zaman geçti. Bu süreç içinde Vali’yi sadece bir kez, halüsinasyon sahnesinde görme fırsatı yakaladık. Aradan geçen zamanda sessizliğini koruyan David Morrisey son olarak The Guardian’ın kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda konuştu. The Walking Dead dünyasına geri dönme isteğini şu sözlerle ifade etti:

“Vali’ye yeniden hayat vermeyi çok isterim. Tabii aslında bu konuda herhangi bir çalışma yok. En azından benim bildiğim bir proje söz konusu değil. Yine de Vali derinliği ve kendi iç karmaşası şahane bir karakterdi. Kartondan yapılmış bir kötü gibi değildi. Bu roldeki en büyük ilham kaynağım da Robert Kirkman ve Jay Bonansinga’nın yazdığı kitaplardı. Bence o hikayeler şahane bir mini diziye dönüştürülebilir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Robert Kirkman ve AMC yakın gelecekte yeni The Walking Dead dizileri çekmeyi planlıyorsa, David Morrisey’in bu önerisini değerlendirmeye alabilir. Hiç olmazsa dizinin eski izleyicilerini çekme garantileri bulunuyor.

İlgili video

The Walking Dead 8. sezon fragmanı