reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

Eski The Walking Dead yıldızından dikkat çeken açıklama

The Walking Dead son zamanlarda olumsuz gelişmelerle gündeme geliyor. Fakat dizinin eski yıldızlarından David Morrissey buna rağmen TWD dünyasına geri dönmek istiyor.

Son birkaç sezondur The Walking Dead’in kötüsü olarak Jeffrey Dean Morgan‘ın Negan’ını izliyoruz. Fakat ondan önce akıllarda yer eden önemli bir kötü daha vardı: Vali. David Morrissey‘in hayat verdiği bu karakter ölerek hikayeden ayrıldı. Fakat Morrissey bu dünyaya geri dönme konusunda fazlasıyla istekli. Carpet News TV‘e konuşan tecrübeli oyuncu şu sözleri sarf etti:

“Her fırsatta söylüyorum, The Walking Dead’e geri dönmeyi isterim. Geçmişte şahane bir deneyim yaşadım. Dizi gerçekten harika ve yetenekli insanlar tarafından geliştiriliyor. Onlarla yeniden çalışma fırsatına hayır demem. The Walking Dead dünyasına bayılıyorum. Zombi hikayelerini seviyorum. Karakterimi de seviyorum. Eğer her şey ayarlanırsa Vali’yi yeniden canlandırmak isterim. Bazen bir işi bitirip ‘bu karakterle işim bitti’ diyorsunuz. Fakat Vali konusunda böyle hissetmiyorum. Bence onun anlatılacak hikayeleri daha bitmedi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

David Morrissey bu sözleriyle birlikte The Walking Dead dünyasında dönme isteğinden daha fazlasını ifade ediyor. Vali’nin geçmişine odaklanan yeni bir proje düşünülürse, bunu değerlendireceğini söylüyor. Bakalım TWD ekibi bu fırsatı değerlendirecek mi?

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 12. bölüm “Guardians” tanıtım filmi