reklamı kapat

POPÜLER

Toyota Corolla GR Sport
Toyota Corolla GR Sport

Gücü tasarımında; işte Toyota Corolla GR Sport

Türkiye yollarında en çok gördüğünüz otomobil modellerinden Toyota Corolla, daha önce sözü edilen GR Sport versiyonuyla karşımıza çıktı. Biraz hayal kırıklığı yaratan Toyota Corolla GR Sport hakkında her şey burada;

Dünyanın en çok otomobil üreten firmalarından Toyota, kısa süre önce her otomobilinin performanslı versiyonunu üreteceğini belirtmişti. İşte bunun ardından karşımıza çıkan Toyota Corolla GR Sport, yukarıda da söylediğimiz gibi ciddi şekilde hayal kırıklığı yaratıyor. Çünkü bu model sadece tasarımsal olarak sportif hale getirilmiş durumda. Yani bünyesinde daha güçlü bir motor ya da özel parçalar kullanılmayan otomobil, sadece çizgileriyle fark yaratmaya çalışıyor. Çok daha güçlü bir model bekleyenleri üzen Toyota Corolla GR Sport, şu haliyle “hot hatch” olmaktan uzakta bulunuyor. Ancak yapılan kozmetik değişiklikler ile gerçekten kendisine baktıran bir tasarımı bulunan otomobil, 18 inç jantlar ile geliyor. Özellikle arkası çok kışkırtıcı duran GR Sport‘un ilginç olarak iç tasarımı henüz paylaşılmıyor. Ancak firmanın burada sportif yapıyı artıran koltuklar, direksiyon ve kırmızı renkte dikişler kullanması bekleniyor.

Toyota Corolla GR Sport
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toyota Corolla GR Sport daha çok gençlere hitap ediyor

2020 Ocak ayında Avrupa’da satılacağı söylenen otomobil, birçok kişinin radarına takılacak gibi görünüyor. Evet araç yüksek performans getirmiyor ancak bu tasarımın Toyota fanları arasında çok ilgi göreceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en yeni hibrit modeli