reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel

Captain Marvel tanıtımlarındaki gizemli karakter [Video]

Kısa bir süre sonra vizyona girmesini beklediğimiz Captain Marvel filmi yeni tanıtımlarla karşımıza çıkıyor. Bu tanıtımlardan birindeki karakter Marvel hayranlarının dikkatinden kaçmadı.

Avengers Endgame öncesi vizyona girecek olan Captain Marvel, MCU’ya yeni karakterler katmaya hazırlanıyor. Carol Danvers’ın yanı sıra pek çok yan karakterle de tanışacağız. Örneğin Jude Law‘ın hayat verdiği Yon-Rogg büyük ihtimalle filmin en büyük sürprizlerinden biri olacak. Ancak görünen o ki Captain Marvel’daki tek gizemli karakter Yon-Rogg değil. Annette Bening’in canlandırdığı karakter kafalarda soru işaretleri yaratmayı başardı.

Yayınlanan son Captain Marvel tanıtımında Annette Bening iki farklı karaktere hayat vermesiyle dikkat çekiyor. Bening’i önce Carol Danvers’ın pilotluk günlerinde görüyoruz. Koyu renkli saçlarıyla onu motive ediyor. Ardından Bening’i bu sefer Kree ırkının lideri olarak görüyoruz. Gümüş rengi saçlarıyla büyük bir otorite sahibi olduğu anlaşılıyor. Fakat Carol Danvers onun geçmişinde de yer aldığını fark etmiyor. Çünkü  geçmişine dair hiçbir şey hatırlamıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası bu gizemin arkasından ne çıkacak, çok merak ediyoruz. Şekil değiştirme yeteneği olan Skrull ırkı ihtimallerden biri. Fakat bu karakterin Captain Marvel ‘ın hayatında çok daha önemli bir yeri olması mümkün!