reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel

Fantastik Canavarlar 2 esintileri taşıyan yeni Captain Marvel posteri

Super Bowl sırasında yayınlanan yeni Captain Marvel fragmanından sonra Marvel bir de poster paylaştı. Posterdeki Fantastik Canavarlar 2 benzerliği ise hayranların gözünden kaçmadı.

Marvel’ın Super Bowl sırasında yayınladığı yeni Captain Marvel fragmanıyla, hayranların heyecanı da en üst noktaya taşınmış durumda. 8 Mart’ta vizyona girecek olan filmin başrolünü üstlenen Brie Larson, karakteriyle Marvel Sinematik Evreni’ne de giriş yapacak. Fragmanın ardından yepyeni bir poster paylaşan Marvel ise farklı tartışmaları ateşlemiş gibi görünüyor. Posterde Samuel L. Jackson, Jude Law ve elbette Brie Larson odak noktasını oluştururken, posterin alt kısmında Brie Larson bir kez daha ancak bu kez Kree kostümlü haliyle yer alıyor. Larson’ın posterde iki kere kullanılmasına ilişkin eleştiriler yükselirken, hayli dalga geçilen Iron Man’e boğulmuş Spider-Man: Homecoming posterini de hatırlatmak lazım. Ancak yeni posterde asıl dikkat çeken şey Larson’ın iki kere kullanılmış olması değil. Posterin Fantastik Canavarlar 2 posteriyle taşıdığı benzerlik. Posterin tarzındaki yadsınamaz benzerlik ilk olarak bir Reddit kullanıcısı tarafından fark ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fantastik Canavarlar 2 esintileri taşıyan yeni Captain Marvel posteri

Fantastik Canavarlar 2 posteriyle aynı tarz

Fantastik Canavarlar posterinde de odak noktasında ana üçlü ve alt tarafta ise diğer oyuncular yer alıyor. Öyle ki “iyi taraf/kötü taraf” ayrımı dahi benzerlik taşıyor. Captain Marvel’ın solunda Nick Fury yer alırken sağında Jude Law tarafından canlandırılan ve ana kötülerimizden Yon-Rogg bulunuyor. Fantastik Canavarlar 2’de de sol tarafta Dumbledore sağ tarafta ana kötü Gellert Grindelwald yer alıyor.


Captain Marvel 8 Mart‘ta vizyondaki yerini alacak.

İlgili video

Filmin Super Bowl’da yayınlanan yeni fragmanı