reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’deki Rick Grimes rolü başkasına gidebilirdi

Son zamanlarda The Walking Dead‘in adını hep olumsuz gelişmelerle birlikte anıyoruz. Bu kez diziye dair enteresan bir bilgi gün yüzüne çıktı.

Bildiğiniz gibi Rick Grimes karakterine hayat veren Andrew Lincoln bir süre önce ayrılık kararı aldı. Onun hikayeye dokuzuncu sezon içinde, büyük ihtimalle de sezon finalinde veda etmesi bekleniyor. Bu sebeple de karakteri sık sık gündeme geliyor. Rol arkadaşları ona destek olduklarını belli eden açıklamalarda bulunuyor. Kısa bir süre ortaya çıkan detaylara bakılırsa Rick Grimes olarak düşünülen ilk isim Thomas Jane’di.

Thomas Jane 2004 senesinde vizyona giren The Punisher filminin başrolünü üstlenmişti. Söylenenlere bakılırsa The Walking Dead ekibinin Rick Grimes rolü için ilk tercihi olmayı başarmıştı. Fakat bu dönemde HBO’da ekrana gelen Hung dizisinde rol aldığı ve teklifi kabul edemediği ifade ediliyor. The Walking Dead’i reddetmesine neden olan Hung üç sezonun ardından iptal edildi. Ekibin ikinci tercihi olan Andrew Lincoln ise bu karakterle özdeşleşmeyi başardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası dizinin başrolü olarak Thomas Jane‘i düşünemiyoruz. Fakat rol ona gitseydi belki de bu karaktere dokuzuncu sezonda veda etmek zorunda kalmayacaktık.

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı