reklamı kapat

POPÜLER

Terminatör

Terminatör 6’dan ilk fotoğraf gün yüzüne çıktı

Terminatör serisinin bomba gibi yeni bir filmle karşımıza çıkmaya hazırlandığını zaten biliyoruz. Setten paylaşılan fotoğraflar büyük heyecan uyandırmayı başarmıştı. Şimdi ilk resmi fotoğraf da serinin hayranlarının beğenisine sunuldu.

Daha önce de bahsettiğimiz üzere serinin hakları James Cameron‘a geri döndü. Bu yüzden Terminatör’ün özüne dönmesi bekleniyor. Bu konuda en büyük sorumluluk ise Tim Miller‘ın olacak. Deadpool ile tanınan yönetmen altıncı filmin kamera arkasına geçecek. Ona serinin efsaneleşen isimleri Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton eşlik edecek. Tüm bunların üzerine bizleri heyecanlandıran bir detay daha var: İlk iki film haricinde yaşanan her şey görmezden gelinecek. Yani bu teknik olarak serinin üçüncü filmi yerine geçecek de diyebiliriz.

Direkt Terminator ismiyle anılan proje bunca duyurunun ardından sonunda resmi görseliyle karşımıza çıkıyor. Fotoğraf sadece kadın kahramanlara odaklanıyor. Sarah Connor’a hayat veren Linda Hamilton’a Mackenzie Davis (Blade Runner 2049) ve Natalia Reyes (Birds of Passage) eşlik ediyor. Filmin tam olarak neyi konu ettiğini ise bilmiyoruz. Bu sebeple fotoğrafta yer alan herhangi bir ipucu varsa bile şu an fark edilmesi pek mümkün görünmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Terminator Salvation fragmanı