reklamı kapat

POPÜLER

terminatör

Emilia Clarke’dan şaşırtıcı Terminatör açıklaması

Beyaz perdenin en sevilen serilerini düşündüğümüzde Terminatör aklımıza gelen ilk isimlerden biri oluyor. Buna rağmen hayranların yüzü son yıllarda hiç gülmedi. Seriyi baştan başlatmayı planlayan Terminator Genisys de hayal kırıklığı oldu.

Normalde Terminator Genisys’in gişeden eli boş dönmesi ve hayranlar tarafından beğenilmemesinin büyük bir üzüntü yaratması gerekiyordu. Ancak Game of Thrones ile tanıdığımız Emilia Clarke’ın açıklamalarına bakılırsa o bu duruma üzülmemiş. Aksine derin bir nefes aldığını ve rahatladığını ifade ediyor. Bunun nedeni ise setteki gergin ortam. Genisys’in yönetmen koltuğunda Game of Thrones için de kamera arkasına geçen Alan Taylor yer alıyordu. Yani Emilia Clarke önceden tanıdığı bir yönetmenle yeniden çalışma fırsatı buluyordu. Fakat sette bambaşka bir Alan Taylor gördüğünü, onun yaptığı işten keyif almadığının hissedildiğini söylüyor. Bu durum sete de yayılınca çekimlerden keyif almak imkansız hale geliyor. İşte bu sebepten Terminator Genisys’in başarısızlığı Emilia Clarke’ı rahatlatmış görünüyor. Çünkü aynı set ortamına bir kez daha dönmek istemediğini ifade ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası filmin başarısızlığının ardından Terminatör hayranları da aşağı yukarı ayı hisleri paylaşıyordu. Kimse bu serinin devam etmesini istemiyordu. Elde edilen başarısızlık ikinci filmin gelmesine mani oldu. Ardından James Cameron serinin haklarına kavuştu. Şimdi ilk iki filmden sonrasını silecek yeni bir proje geliyor. Bakalım senelerdir beklediğimiz Terminatör filmini sonunda seyredebilecek miyiz?

İlginizi çekebilir

Terminator Salvation fragmanı