reklamı kapat

POPÜLER

Boba Fett

Logan’ın yönetmeninden Boba Fett filmi müjdesi

Geçtiğimiz günlerde Obi-Wan Kenobi filmi ile ilgili müjdeli haberler almıştık. Ancak ilginç bir başka haber daha su yüzüne çıktı. Anlaşılan o ki Boba Fett de kendi filmine kavuşuyor.

Obi-Wan Kenobi filminin senaryosunun belli olduğu ve çalışmalarına başlandığı iddiasını geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık. Solo: A Star Wars Story‘nin vizyona girmesiyle beraber yeni bir Star Wars temalı “karakter filmi” müjdesi daha geldi. The Hollywood Reporter‘ın özel haberine göre ödül avcısı Boba Fett, kendi filmine sahip olacak. Hayranların favori karakterlerinden olan Boba Fett, Rogue One ile başlayan ve evreni genişleten yan filmlere dahil olacak. Filmin senaryosu ve yönetmenliği ise Logan’ın da senaristi ve yönetmeni olan James Mangold’a emanet. Ancak Mangold senaryo aşamasında yalnız olmayacak. THR’nin haberine göre X-Men serisi ve Marslı gibi filmlerde de yer almış Simon Kinberg de projeye dahil edilen isimlerden.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Evren genişliyor

Cuma günü vizyona giren Solo filmiyle ilgili duygularımız çok pozitif olmasa da önce Obi-Wan, ardından da Boba Fett filmlerini duyunca ister istemez heyecanlanıyoruz. Rogue One’da övgüler toplayan Disney ve Lucasfilm’in Solo’da aynı başarıyı elde edip edemeyeceğini göreceğiz. Ancak bundan sonra gelecek olan filmlerin iddiası ortada.

Boba Fett filmiyle ilgili diğer detaylar ise şimdilik net değil.

İlgili video

Solo: A Star Wars Story fragman

YORUMLAR