reklamı kapat

POPÜLER

Lando Calrissian

Star Wars serisi durmuyor, sırada Lando Calrissian var

Beyaz perdenin en sevilen bilim kurgu serisi olan Star Wars‘un dünyası yeni projelerle genişliyor. Lucasfilm‘in yaptığı son açıklamaya bakılırsa bu kez hedefte Lando Calrissian var.

Disney ailesine dahil olan Lucasfilm her geçen gün yeni bir projeyle karşımıza çıkıyor. Star Wars evreni giderek genişlerken, neredeyse sevilen her karakterin solo filmi olacak gibi görünüyor. Bu furya J. J. Abrams’ın yönettiği The Force Awakens ile birlikte başladı. Önce A New Hope’tan öncesini anlatan Rogue One gelmişti. Şimdi Solo: A Star Wars Story izleyici karşısına çıkacak. Bunun dışında Obi-Wan Kenobi ve Boba Fett projelerinin üstünde çalışılıyor. Tüm bunların yanında Rian Johnson ve Game of Thrones‘un yaratıcıları ayrı iki seriye başlayacak. Iron Man’in yönetmeni olarak tanıdığımız Jon Favreau da Star Wars dizisi için kolları sıvadı. Kısacası her yandan yeni bir proje fışkırıyor fakat görünen o ki Lucasfilm’in yavaşlamaya niyeti yok.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Solo: A Star Wars Story’nin tanıtım sürecinde Lucasfilm‘in başında bulunan Kathleen Kennedy bu devasa evrenin geleceği hakkında konuştu. Açık açık Lando Calrissian filminin gelişini müjdeledi. Henüz projeye dair net bir detay yok fakat başrolde Donald Glover’ın yer alacağı düşünülüyor. Bakalım bu proje nasıl olacak?

İlginizi çekebilir

Solo: A Star Wars Story fragmanı