reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars 9

Star Wars 9 şaşırtıcı bir şekilde başlayabilir

Beyaz perdenin ilgiyle takip edilen serilerinden Star Wars‘un yakında dokuzuncu filmle geri döneceğini biliyoruz. Merakla beklenen filme dair John Boyega‘nın yaptığı açıklamalar ise bizi şaşırtıcı gelişmelerin beklediğine işaret ediyor.

Aslına bakarsanız Star Wars 9 daha şimdiden pek çok badire atlatmak durumunda kaldı. Leia’ya hayat veren Carrie Fisher‘ın hayatını kaybetmesi senaryoda ciddi değişiklikler yapılmasına neden oldu. Ardından filmin yönetmeni olmasını beklediğimiz Colin Trevorrow, Lucasfilm’le anlaşamadıklarını ifade ederek ayrılık kararı aldı. Ondan oluşan boşluğu ise J.J. Abrams‘ın dolduracağı açıklandı. Tüm bunların yanında dokuzuncu filmin son üçlemeyi güzel bir şekilde sonlandırması ve olayları bağlaması gerekiyor. Finn’e hayat veren John Beyaga’nın açıklamaları ise tüm sorunların zaman atlamasıyla çözülebileceğine işaret ediyor.

Yahoo! Finance‘in haberine bakılırsa sevilen oyuncu kansere karşı mücadele misyonu üstlenen UK DeamLab uygulamasının konuğu oldu. Burada Star Wars 9‘a dair birkaç cümle sarf etti.

“Yeni Star Wars üçlemesinin son filmini çekmek için sabırsızlanıyorum. Bunun için ilk aşama saçlarımı uzatmak olacak. Nedenini ise fragmanlarda göreceksiniz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İşte John Beyaga‘nın bu sözleri Star Wars 9’da ciddi bir zaman atlaması yaşanacağı şeklinde yorumlandı. Şimdiden herkes General Leia’nın yokluğunun bu şekilde açıklanabileceğini düşünüyor. Bakalım bu tahminler ne kadar doğru çıkacak?

İlginizi çekebilir

Solo: A Star Wars Story fragmanı