reklamı kapat

POPÜLER

star wars

Marvel’dan Disney’e şaşırtıcı Star Wars desteği

Marvel stüdyolarının başında yer alan Kevin Feige’nin Disney çatısı altında yer alan Lucasfilm’e yeni bir Star Wars filmi için destek verdiği ortaya çıktı. Bu gelişme her iki dünyanın hayranlarını da şaşırttı.

Son zamanlarda Disney cephesinde enteresan açıklamalarla karşılaştık. Bunlar şirketin CEO’su Bob Iger’ın gündeme oturan açıklamalarıydı. Fakat şimdi Disney çatısı altında heyecan uyandıran yeni bir gelişme yaşanıyor. The Hollywood Reporter’ın haberine göre Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige yeni bir Star Wars filmi için Lucasfilm’in başkanı Kathleen Kennedy ile birlikte çalışmaya hazırlanıyor. Henüz bu projenin ne olduğu, ismi, ne zaman çıkacağı gibi detaylar açıklanmadı. Bahsi geçen proje şimdiye kadar açıklanan işlerden biri mi, yoksa yeni bir fikir mi, onu da bilmiyoruz. Fakat bu fikrin Kevin Feige, Kathleen Kennedy, Alan Horn ve Alan Bergman buluşması sonrası ortaya çıktığı anlaşılıyor. Alan Horn’un yaptığı açıklama ise şöyle:

Kevin Feige’nin Star Wars desteği

“Kathleen Kennedy ile Lucasfilm’deki ekiple birlikte çalıştığımız projelerle ilgili çok heyecanlıyız. Skywalker efsanesinin sona yaklaşmasıyla birlikte Star Wars dünyasında yeni bir dönem başlıyor. Büyük bir hayran olan Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige de yeni projemizde Kathleen Kennedy ile birlikte çalışıyor olacak. Bu iki başarılı ismin bir arada çalışacak olması olabilecek en güzel sonuçtu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son zamanlarda Star Wars’un izleyicilerden büyük eleştiriler aldığını hatırlatmak gerekiyor. Bu noktada Kevin Feige’nin hayranları memnun etme konusunda büyük destek sağlayabileceğine inanıyoruz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı