reklamı kapat

POPÜLER

star wars

Thor yönetmeni odaklı Star Wars söylentileri

Son iki Thor filminin yönetmeni olan Taika Waititi’nin ismi Star Wars evreniyle birlikte anılmaya başlandı. İddialara göre başarılı yönetmen Lucasfilm’in radarına girdi.

Taika Waititi’nin son yılların yükselen yönetmenlerinden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Onun What We Do in the Shadows ile başlayan macerası Hunt for the Wilderpeople ve Jojo Rabbit ile devam etti. Bu süreçte Marvel stüdyolarıyla el sıkışan yönetmen Thor Ragnarok‘un kamera arkasına geçti. Serinin üçüncü filminde karakteri yeniden tanımlayıp dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ardından onun Thor Love and Thunder filmini de yöneteceğini öğrendik. Kadın Thor’un beyaz perdeye taşınacağı bu yapım şimdiden merakla bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Taika Waititi ve Star Wars iddiaları

Tüm bu gelişmelerin üzerine Taika Waititi’nin adı Star Wars dünyasıyla birlikte anılmaya başlandı. Güvenilir kaynaklardan biri olan The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Taika Waititi bu dünyada geçecek yeni bir filmi yönetmesi için değerlendiriliyor. Lucasfilm‘in çoktan yönetmenle iletişime geçtiği ve taraflar arasındaki görüşmelerin devam ettiği ifade ediliyor. Yönetmenin hangi proje için değerlendirildiğine dair bir bilgi ise bulunmuyor. Kimileri onun Kevin Feige’nin destek vereceği filmi yöneteceğini düşünüyor. İkilinin daha önce birlikte çalıştığını düşününce, bu ihtimal çok da gerçek dışı değil.

Öte yandan henüz ortada kesinleşen hiçbir şey yok. Ne Taika Waititi ne de Lucasfilm konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Sürecin nasıl sonuçlanacağını merakla bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı