reklamı kapat

POPÜLER

Emilia Clarke şimdi de Star Wars evrenine dahil oluyor

Daenerys Targaryen karakteriyle Game of Thrones hayranlarının gönlüne taht kuran Emilia Clarke’ın şimdi de Star Wars evrenine dahil olacağı açıklandı.

The Force Awakens ile sinemalara dönen Star Wars dünyası giderek genişliyor. Aralık ayında vizyona girecek olan Rogue One: A Star Wars Story ile geçmişe dönük bir hikaye izleyicilerle buluşturulacak. Bu yapımda Death Star‘ın planlarının nasıl çalındığı anlatılacak. Tabii seyircileri geçmişe götüren projeler Rogue One ile sınırlı kalmayacak. Bunlardan biri de Han Solo‘nun gençlik yıllarını anlatacak.

Harrison Ford ile özdeşleşen bu karakterin gençliğine Alden Ehrenreich hayat verecek. Ona Lando Calrissian rolüyle Donald Glover eşlik edecek. Şimdi son olarak bu kadroya Emilia Clarke dahil oldu. Sevilen oyuncunun hangi karakteri canlandıracağı henüz bilinmiyor. Ancak bu karar şimdiden farklı tepkilere neden oldu. Hayranların bir kısmı bu kararı memnuniyetle karşılarken, geri kalanlarıysa Clarke’ın Star Wars dünyasına pek de uygun olmadığını düşünüyor.

Daha önce yapılan açıklamalara göre isimsiz Han Solo projesinin çekimleri ocak ayında başlayacak. Şimdiden büyük ilgi uyandıran yapım 25 Mayıs 2018’de vizyona girecek.