reklamı kapat

POPÜLER

Genç Han Solo’lu Star Wars filminin ekibi ilk kez bir araya geldi

Star Wars dünyası farklı hikayelerle genişlemeye devam ediyor. İlgi uyandıran filmlerin arasına Han Solo‘nun gençlik yıllarını konu eden bir yapımın ekleneceği bir süre önce belli olmuştu. Kalabalık oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yapımın setinden ilk görüntüler sonunda izleyicilerle paylaşıldı.

Han Solo: A Star Wars Story ismiyle anılan filmin yönetmenliğini Phil Lord ve Chris Miller üstleniyor. Harrison Ford ile özdeşleşen Han Solo’nun gençliğini Alden Ehrenreich canlandırıyor. Bu ilgi uyandıran yapımda ona Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge ve Joonas Suotamo gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

Daha önce ismi belli olmayan Han Solo filminin çekimlerinin şubat ayında başlayacağını sizlere duyurmuştuk. Çekimlerin başlamasının ardından Lucasfilm setten ilk fotoğrafı Star Wars hayranlarıyla paylaştı. Böylece filmin ekibi ilk kez bir arada görüntülenmiş oldu. Henüz Han Solo filminin özeti resmen paylaşılmadı. Bu sebeple filmin tam olarak neyi konu edeceği bilinmiyor. Lando Calrissian‘ın da gençliğini göreceğimiz ve Woody Harrelson’ın Han Solo’nun akıl hocasını canlandıracak olması netleşen detaylar arasında yer alıyor.

Her şey planlandığı gibi giderse büyük merak uyandıran bu Star Wars filmini 25 Mayıs 2018’den itibaren seyredebileceğiz. Setten paylaşılan ilk fotoğrafı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER