reklamı kapat

POPÜLER

Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story’den aksiyon dolu yeni fragman [Video]

Solo: A Star Wars Story‘den nihayet yeni bir fragman paylaşıldı. Filmle ilgili daha fazla detay paylaşan fragman, çalıntı poster krizini unutturacak cinsten.

Advertisement

Solo: A Star Wars Story, Star Wars evreninin yan hikayelerle genişlediği ikinci sinema filmi olarak karşımızda. Hatırlarsanız 2016 yılında yan hikaye olan Rogue One izleyicilerle buluşmuş ve büyük beğeni toplamıştı. Ancak Solo’nun yeni bir ayrı, doğal olarak da beklenti bir başka. Çünkü Solo herhangi bir Star Wars yan hikayesi değil. Doğrudan Han Solo’nun maceralarına konuk olduğumuz, Millennium Falcon’la tanışma anından Han Solo’nun ilk günlerine uzanan fütursuz bir macera. Nitekim yeni fragman da tam olarak bize bunu gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Biraz geçmişe dönelim

Serilerin daha sonra hayranlara sunulan geçmişe dair hikayelerinde en büyük sıkıntılardan biri hikayede ana karakterin tam olarak asla tehlikede olamamasıdır. Zira Han Solo’yu Star Wars serisinde hayli yaşlı bir halde izledik. Karakterimizin olgun dönemlerini ve başına neler geldiğini, külliyatı da nasıl kapattığını biliyoruz. Bu yüzden Han Solo ve Chewbacca’nın gençlik yıllarında yüreğimizi ağzımıza getiren olaylar olmasını çok beklemiyoruz. En azından bu ikili için. Her ne kadar fragman Chewbacca’nın hayli tehlikeli zamanlar geçirdiğini gösterse de bir şekilde bundan yırtacakları aşikar. Ancak önemli olan maceranın nasıl gelişeceği ve karakterlerimizi nasıl değiştireceği.

Qi’Ra’nın (Emilia Clarke) sesiyle açılan fragmanda Han Solo’nun kendi ekibini kurup hayli tehlikeli işlere giriştiği gözler önüne seriliyor. Uzay savaşlarından kaçınmayan filmde kapsamlı bir maceraya tanık olacağız gibi görünüyor. Solo: A Star Wars Story 25 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak.

Video