reklamı kapat

POPÜLER

Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story ilk fragmanıyla karşımızda [Video]

Geçmişe doğru ufak bir yolculuğa çıkacağımız Solo: A Star Wars Story‘nin asıl fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu. Böylece genç Han Solo’ya biraz daha yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

Bildiğiniz gibi Star Wars dünyası planlanan yeni projelerle giderek genişliyor. Bu projelerden bazıları ise günümüzde değil, geçmişte geçiyor. Solo: A Star Wars Story de tam olarak bu mantıkla yola çıkıyor. Efsaneye dönüşen Han Solo’nun gençlik yıllarını beyaz perdeye taşıyor. Harrison Ford ile özdeşleşen karaktere bu kez Alden Ehrenreich hayat veriyor. Ona Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge, Joonas Suotamo ve Paul Bettany gibi isimler eşlik ediyor.


Filmin tam olarak nasıl ilerleyeceğinden emin değiliz ancak ipuçları Star Wars Expended Universe’ün baz alınacağına işaret ediyor. Eğer yaklaşımımız doğruysa yetim bir çocuk olan Han Solo uzay korsanları tarafından alınıyor. Uzun yıllar suç lideri Garris Shrike için çalıştıktan sonra gençlik yıllarında kaçıyor. Önce İmparatorluk için pilotluk yapmaya başlıyor. Fakat çaresiz bir Wookiee’ye saldırdıklarını görünce yardım etmeden duramıyor. Ardından Chewbacca ile kaçıp uzayda kaçakçılık yapmaya başlıyorlar. Lando Calrissian’dan Millennium Falcon’u kazandığında işler tam anlamıyla oturuyor.

Kimilerinin heyecanla beklediği, kimilerinin başarısız olacağına emin olduğu Solo: A Star Wars Story filmi 25 Mayıs‘ta gösterime başlayacak. Paylaşılan ilk fragmanı ise haberin girişinde bulabilirsiniz.