reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars çizgi romanında Han Solo şoku [Spoiler]

Star Wars hayranları, film serisinden bağımsız olan kitap ve çizgi romanlardaki alternatif evren hikayelerine alışkın. Ancak Lucasfilm ve Disney‘in Marvel’dan çıkan çizgi romanı Han Solo başta olmak üzere ana karakterleri ciddi şekilde etkileyecek bir karmaşaya doğru gidiyor.

Yazının bu noktasından sonra Star Wars hayranlarını ciddi bir spoiler’ın beklediğini belirtelim. Jason Aaron tarafından kaleme alınan Star Wars’un 6’ncı sayısı sürpriz bir kareyle internetin tam ortasına düştü ve hayranları hiç beklemedikleri bir yerden vurmayı başardı.

4’üncü sayıda Han Solo’yu arayan maskeli bir karakter tanıtan Aaron, merak uyandırmış ve gizemi daha da artırarak karakterin 1977‘deki Star Wars filminde Han Solo’nun yaptığı gibi Mos Eisley’de Rodian’ları bir masanın altından vurmasını çizmişti. 6’ncı sayıda ise bu gizemli, maskeli karakter Sana Solo olduğunu açıkladı. Han Solo’nun karısı.

En azından Sana Solo öyle olduğunu iddia ediyor. Şaşkın bir Leia, başı dertte bir Han Solo ve silahlı bir Sana Solo’yu arkasında bırakan bölüm olaylara doğru düzgün bir açıklama getirmiyor. Ancak Sana Solo doğruyu söylüyor olsun ya da olmasın Han Solo’nun Leia’ya ciddi bir açıklama yapması gerekeceği kesin ve bu durumda onun yerinde olmak istemezdiniz.

sanasolo

İLGİLİ HABERLER