reklamı kapat

POPÜLER

Jawbone’un aktivite bileklikleri Apple Store’a geri dönüyor

Bu yılın başlarında Nike FuelBand ve Jawbone’un UP serisi bilekliklerini mağazalardan ani bir kararla kaldıran Apple, yakın zamanda Jawbone’ları mağazasına yeniden eklemeye hazırlanıyor. Jawbone’dan gelen açıklamaya göre kullanıcıların uzun süre beklemesine de gerek kalmayacak.

Jawbone ürün yöneticisi Jason Donahue, Japonya’da yaptığı sunum sırasında kullanıcıları sevindirecek bir açıklamaya yer verdi. Jawbone‘ların Apple Store’dan kaldırılmasına değinen Donahue, önümüzdeki ayın başlarında cihazların tekrar mağazadaki yerini alacağını ifade etti. UP2 ve UP3‘lerin satışa tekrardan sunulacağı dile getirilirken, UP3’ün ödeme sistemine sahip versiyonu olarak nitelendirebileceğimiz UP4’ün satışı konusunda ise herhangi bir bilgi verilmedi.

Apple Store’da daha önce de bazı ürünler mağazadan kaldırılmış fakat bir süre sonra geri dönmüştü. Örneğin Beats ile Bose arasında yaşanan anlaşmazlık neticesinde Bose ürünleri mağazadan mağazadan kaldırılmıştı. Sonrasında ise yeniden raflardaki yerini almıştı.

İLGİLİ HABERLER