reklamı kapat

POPÜLER

Apple Store

Apple Store Türkiye ne gibi avantajlar sunuyor?

Uzun zamandır hem Apple fanları hem de teknoloji tutkunları tarafından merakla beklenenTürkiye’nin ilk Apple Store‘u nihayet açıldı. Cumartesi günü saat 10:00’da kapılarını açan Apple Store, teknoloji tutkunları açısından farklı avantajlar sunuyor. Apple Store’un Türkiye’de açılmasıyla birlikte ülkemizde satılmayan bir çok ürün raflardaki yerini aldı.
Apple Store
Harman Kardon’un kısa süre önce piyasaya sürdüğü AirPlay destekli Aura, Jawbone’un aktivite bilekliği UP24, Philips’in iOS’li cihazlarla kontrol edilebilen ampulü Hue, Logitech’in iPhone’a özel oyun kumandası Powershell, LaCie’nin harici depolama çözümlerini bunlara örnek verebiliriz.
Apple Store
Mağaza hakkında kısaca bir değerlendirmede bulunalım. İki katlı Apple Store’un üst katında iPad’ler, iPhone’lar, Mac bilgisayarlar, iPod’lar ve kulaklıklar yer alırken, alt katta aksesuarlar ve Genius Bar bölümü bulunuyor. Apple ürünleriyle ilgili uygulamalı teknik desteğe ihtiyaç duyulduğunda, Genius Bar’daki uzmanlardan yardım alınabiliyor. 100’ün üzerinde çalışana sahip olan mağazada 200 ürün mevcut. Nazar boncuklu iPhone kılıfları, Apple Store’un sürprizlerinden.  Fiyat konusuna gelicek olursak  ürünlerin satış fiyatının Apple’ın Türkiye’deki internet sayfasıyla aynı olduğunu belirtelim.
Apple Store
Tüm ürünleri tek tek deneyebileeğiniz mağazada çalışanların istediğiniz zaman yanınıza gelmesi bunu bir sorun olarak gören müşteriler için avantaj. Mağazada herhangi bir kasa veya bir sıranın olmadığını da belirtmekte yarar var. İstediğiniz ürün Apple çalışanı tarafından size getirildikten sonra ödeme işlemi POS cihazı veya nakit olarak gerçekleşiyor. Apple’ın Türkiye’de mağaza açmış olması gerek Apple fanları gerekse teknololji tutkunları açısından önemli bir gelişme. Cupertino’lu şirket Apple’ın ikinci mağazasını bu yılın sonunda ya da en geç önümüzdeki yılın başında Akaskya Alışveriş Merkezi’nde açması bekleniyor.
Apple Store

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Apple Store Türkiye ne gibi avantajlar sunuyor?” için bir cevap

  1. Yasin dedi ki:

    Güzel haber…