reklamı kapat

POPÜLER

UP3

Jawbone UP3’ün çıkış tarihi nihayet resmiyet kazandı

Jawbone’un geçtiğimiz yıl duyurduğu ancak üretimde yaşanan sıkıntılar nedeniyle ertelemek zorunda kaldığı UP3’ün çıkış tarihi nihayet belli oldu. Resmi site üzerinde yapılan açıklamada UP3’ün su geçirmez özelliğinden yoksun olarak piyasaya sürüleceği ifade edildi.

Yapılan açıklamada üretim sürecinde yaşanan sıkıntılar nedeniyle cihazda bazı değişiklikler yapmak zorunda kaldıklarını belirten Jawbone, UP3‘ün “sıçramalara dayanıklı” yapıda olacağını dile getirdi. Hatırlayacağınız üzere cihaz ilk duyurulduğunda 10 metreye kadar su geçirmemesiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Zira selefi UP24 sıçramalara dayanıklıydı ancak su geçirmezlik özelliğinin yer almaması eleştirilere neden olmuştu. Ancak söz konusu açıklamada UP3’ün de aynı önceki modelde olduğu gibi sıçramaya dayanıklı olacağı ve havuzda yüzerken kullanmanın mümkün olmayacağı belirtildi. Bunun yanı sıra elleri yıkarken veya duştayken kullanmanın herhangi bir sorun olmadığına da değinildi.

Tüm bu gecikmelerin ardından, ön sipariş veren kullanıcılar 20 Nisan‘da aktivite takip cihazlarına kavuşacak. Su geçirmezlik özelliğinden mahrum kalan UP3 nedeniyle hayal kırıklığına uğrayanlar ise siparişlerini bu tarihe kadar iptal edebilecek. Öte yandan ön sipariş vermeyen ve ürün piyasaya çıktıktan sonra satın alacak kişilerin hangi tarihte cihaza ulaşabileceği ise henüz bilinmiyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Jawbone UP3’ün çıkış tarihi nihayet resmiyet kazandı” için bir cevap

  1. eli dedi ki:

    benim up3um sebebsiz bu hali geldi ve satin aldigim yerde de bunu kabul etmeyor hemde garantili masal