reklamı kapat

POPÜLER

The Last of Us Part II

The Last of Us Part II’nin çıkış tarihi nihayet belli oldu

Bu ayında başında paylaştığımız bir haberde The Last of Us Part II hakkında üzücü bir haber paylaşmıştık. Yayınladığımız haberde sizlere The Last of Part II’nin çıkış tarihinin ertelendiğinden bahsetmiştik.

Sony tarafından yapılan açıklamada 29 Mayıs’ta satışa sunulması beklenen yapımın çıkış tarihi koronavirüs sebebiyle ertelenmişti. Sony, “Lojistik olarak, küresel kriz oyuncularımızın hak ettiği lansman deneyimini sunmamızı engelliyor” demişti.

Bugün paylaşacağımız haber sizlere mutlu edeceğe benziyor. Çıkış tarihi erteleyen oyunun çıkış tarihi netlik kazandı. Sony tarafından yapılan duyuruya göre yeni The Last of Us oyunu, 19 Haziran‘da oyun tutkunlarının beğenisine sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Last of Us Part II konusu

Salgın tarafından mahvolmuş Amerika Birleşik Devletleri’nde yaptıkları tehlikeli yolculuktan beş yıl sonra Ellie ve Joel, Jackson, Wyoming’de kendilerine bir hayat kurdular. Enfekte canlılar ve hayatta kalan çaresiz insanların oluşturduğu tehditlere rağmen, hayatta kalan insanlardan oluşan ve gelişmekte olan bu toplumda yaşayarak nihayet huzurlu ve düzenli bir yaşama sahip olmayı başardılar.

Vahşi bir olay sebebiyle bu huzur bozulduğunda Ellie, adaleti yerine getirmek ve intikam almak için amansız bir maceraya atılıyor. Ellie tüm sorumluları teker teker avlarken, yaptıklarının fiziksel ve duygusal açıdan yıkıcı etkileriyle yüzleşmek zorunda kalıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni telefonuyla oyunu sesli oynama dönemi başlıyor