reklamı kapat

POPÜLER

suzuki jimny

2020 Suzuki Jimny için retro esintiler getiren görsel paketler

Bu kez değişim dokunuşunu Japonya’dan alan Suzuki Jimny, grafik paketleriyle çok daha renkli ve retro bir havayı beraberinde getiriyor.

Yenilenen karakteriyle birlikte kullanıcıların olduğu kadar modifikasyon şirketlerinin de en popüler modellerinden birisi haline gelen Suzuki Jimny, özellikle 2019 içerisine adeta yağmur niteliğinde örneklerle karşımıza çıktı. Mercedes G-Serisi ve Land Rover Defender karakterlerine dönüşüm kitlerinin kullanıldığı bu gövde kitleri, Jimny’nin çehresini bambaşka bir noktaya taşıdı. Bu kez ise gövde değişiminden ziyade aracın üzerine özel olarak tasarlanan desenlerle retro bir hava araç sahiplerini bekliyor. Grafik paketi olarak sunulan versiyonların ilgi ise ‘Heritage Style’ olarak adlandırıldı. Japonya’da 230 dolara satılan modelde turuncu ve gri desenli çizgiler ön plana çıkıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Suzuki Jimny grafik paketlerinden diğer seçenekler

Suzuki Japonya tarafından sunulan ikinci paket ise “Revival Style” olarak karşımıza çıkıyor. Yanlarında beyaz, pembe ve siyah olan bir dalgalı grafik çizgisi sunan bu paketin farklı renk kombinasyonlarıyla öne çıkabilecek bir potansiyeli var. 224 dolarla alıcı bulacak bu sete 46 dolarlık ek ödeme üzerinden çamurluk amblemi de eklenebiliyor. Diğer iki seçenek ise arazi dinamiklerine ve nispeten maceraya vurgu yapan parçalar olarak listede kendisine yer buluyor. Bunlardan birincisi, kaput ve yanal paneller üzerinde siyah, gri ve kırmızı şeritleri beraberinde getiriyor. İkinci pakette ise dikiz aynasına kadar kamuflaj baskı grafikleri içeriyor. Grafik paketleri sadece Japonya’da satılacağını belirtmeden geçmeyelim.

İlgili video

Jimny tanıtımı