reklamı kapat

POPÜLER

Uncharted

Korona günlerinde Sony’den oyun tutkunlarına armağan

Sony, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında oyuncuları mutlu ediyor. Sony tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Uncharted serisi ve Journey oyunları oyun tutkunlarına ücretsiz verilecek.

PlayStation Plus abonesi olmayan kullanıcıların da indirebilecekleri Uncharted serisinde Drake’s Fortune, Among Thieves ve  Drake’s Deception bölümleri yer alıyor. Bu oyunların Remastered sürümleri olduğunu belirtelim. Sony hatırlanacağı üzere kısa bir süre önce PlayStation Plus aboneleri için Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu oyununu da ücretsiz sunmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation 4’ün hiç şüphesiz en iyi oyunlarından biri olan Uncharted yapım gerek oynanış yapısı gerek grafikleri gerekse hikayesiyle oyun tutkunları tarafından beğeniyle karşılanmıştı. Eleştirmenlerden büyük övgü alan yapım, yeni oyun mekaniklerinin yanı sıra daha büyük, daha geniş ortamlara, gelişmiş grafik ve animasyonlara ve tamamen değiştirilmiş çoklu oyuncu moduna da sahip. Sony, bu ay Dirty Rally 2.0 oyununu da ücretsiz sunmaya hazırlanıyor. Yarış oyunu tutkunlarının ilgisini çekeceğini söyleyeceğimiz Dirt Rally 2.0’da Yeni Zelanda, Arjantin, İspanya, Polonya, Avustralya ve ABD’deki gerçek hayat arazi yarışı ortamlarını kullanıcılara sunuyor. Oyunda 50’den fazla arazi aracı yer alıyor.

Uncharted serisi ve Journey oyunları hangi tarihe kadar ücretsiz olacak?

Oyunların 5 Mayıs tarihine kadar ücretsiz olarak indirilebileceğini belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni telefonuyla oyunu sesli oynama dönemi başlıyor