reklamı kapat

POPÜLER

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu

PlayStation Plus abonelerine Uncharted 4 sürprizi

Sony, bir taraftan PlayStation 5 üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor bir taraftan da PlayStation 4 kullanıcılarını mutlu ediyor. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu önümüzdeki hafta PlayStation Plus kullanıcıları için indirmeye sunulacak. 

Sony tarafından yapılan açıklamaya göre bu ay PlayStation Plus abonelerine Uncharted 4 oyununu ücretsiz verilecek. PlayStation 4’ün hiç şüphesiz en iyi oyunlarından biri olan Uncharted yapım gerek oynanış yapısı gerek grafikleri gerekse hikayesiyle oyun tutkunları tarafından beğeniyle karşılanmıştı. Eleştirmenlerden büyük övgü alan yapım, yeni oyun mekaniklerinin yanı sıra daha büyük, daha geniş ortamlara, gelişmiş grafik ve animasyonlara ve tamamen değiştirilmiş çoklu oyuncu moduna da sahip. Sony, bu ay Uncharted 4 haricinde Dirty Rally 2.0 oyununu da ücretsiz sunmaya hazırlanıyor. Yarış oyunu tutkunlarının ilgisini çekeceğini söyleyeceğimiz Dirt Rally 2.0’da Yeni Zelanda, Arjantin, İspanya, Polonya, Avustralya ve ABD’deki gerçek hayat arazi yarışı ortamlarını kullanıcılara sunuyor. Oyunda 50’den fazla arazi aracı yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ve Dirty Rally 2.0 ne zaman geliyor?

Dikkat çeken oyunları, 7 Nisan’da PlayStation Plus üzerinden ücretsiz olarak indirmeye sunulacak. Oyunları ücretsiz oynamayı planlıyorsanız önümüzdeki haftayı beklemeniz gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni telefonuyla oyunu sesli oynama dönemi başlıyor