reklamı kapat

POPÜLER

PS4

Sony’den PS4 ve PS VR satın almayı düşünenlere güzel fırsat

Sony’nin PlayStation 4 ve PS VR satın almayı düşünen kullanıcılara güzel bir haberi var. Yeni yıl kapsamında PS4 ve PS VR oyunları özel indirimlerle oyun tutkunlarının beğenisine sunulmuş durumda. PS4 Pro ve PS4 1TB konsol satın almayı planlayanlara ikinci DualShock 4’e hediye ediliyor. PS VR, PS Camera, PS VR Worlds ve GT Sport oyunlarından oluşan özel kampanya paketinin fiyatı ise 1.699 TL.

PS4 ve PS VR sahipleri ise en gözde oyunlara indirimli fiyatlarla sahip olabiliyor. PS4 oyunlarından GT Sport 229 TL’den; NBA 2K18 ve WWE 2K18 219 TL’den satışa sunulurken; Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ve Uncharted: Kayıp Miras oyunları 129 TL’ye. Until Dawn, Heavy Rain & Beyond: Two Souls Collection ve God of War 3 Remastered oyunları ise 89 TL’ye oyuncularla buluşuyor. Kampanyanın Sony Center, Overgame, D&R, Teknosa, Vatan ve MediaMarkt mağazalarında 31 Aralık tarihine kadar geçerli olduğunu belirtelim.

Şimdiye kadarki en güçlü PlayStation: PlayStation 4 Pro

Sony geçtiğimiz yılın ekim ayında PlayStation 4 Pro’yu oyun tutkunlarının beğenisine sunmuştu. PS4 Pro güncellenmiş grafik işlemcisiyle 4K ve HDR video çıkışı sunuyor. 1 TB hard disk ile gelen konsolun PS4 deneyimine sınıf atlatması amaçlanıyor. Sadece 4K veya HDR destekli ekranlarda değil Full HD çözünürlüklü ekranda da grafik kalitesini artırdığı belirtilen cihaz, PS4 için geliştirilmiş oyunları çok daha etkileyici grafiklerle sunuyor. 1 TB’lık PlayStation 4 Pro’nun fiyatı ise 1.899 TL.

Video